Tak, to si možná někdo z Vás pomyslí, že jsem si to trochu popletla. Kde by se nyní dinosauři vzali v Brně? No jo, oni tam jsou už od půlky listopadu. Světoznámá výstava potrvá ještě do 19. března v hlavní budově Technického muzea Brno.

A tak se skupina dětí a dospěláků vypravila z Českého Těšína vlakem v sobotu 18. února hned zrána do Brna. Cesta pohodová, rychle utíkala, nálada veselá. Tramvaj nás dovezla až před vchod do Technického muzea Brno. Už venku jsme si všimli velkých dinosaurů poutajících pozornost všech chodců. Odvážně jsme vstoupili a nepřestali se divit. Nejen dinosauři, ale výstava oční techniky, přístrojů, historie nožířství, výstava starého Brna, velké oddělení technických her, no to Vám bylo něco.

Nadšení bylo vidět nejen na malých, ale na své si přišli i velcí. Fotečky dokazují, co všechno bylo ke zhlédnutí, no a jak nás to zaujalo. Můžeme jen doporučit. Nasedněte do aut, vlaků a vydejte se do Brna, určitě nebudete zklamáni.

Celkem nás vyjelo se Svibickou šestkou 20  osůbek, z Českého Těšína jich byla převaha, ale již tradičně s námi jezdí omladina z Ostravy, náš táborový zdravotník přisedal s dcerkami v Karviné.

No a cestou domů, do Českého Těšína, jsme už dumali, kam se se Svibickou šestkou vypravíme v dubnu, v měsíci, kdy Pionýr vždy slaví.

A pomalu se nám blíží léto a tábor.