Tak jsme si zas jednou v sobotu 23. listopadu Vyjeli do Ostravy trochu si "zastřílet". A byla to paráda. Super zážitek v prostorách Laser Game na Ostravě-Jihu.

Vláček nás pohodově dovezl do Ostravy-Svinova, přidaly se k nám dvě dívky z Jesenicka, jedna z nich byla naše letošní tábornice, no a mohli jsme vystoupat na Svinovské mosty a tramvají dojet ke kinu Luna do Výškovic.

Zarezervovány byly dva hrací časy, dobře jsme udělali, hráčů se sešlo 20, proběhly tvrdé boje. V prvním se utkalo mužstvo pod vedením "Devastátora" Toma Jurčagy proti mužstvu vedenému "Králem" Radimem Ledererem, druhý souboj byl soubojem čtyřky vedené Lukášem Passlerem proti čtyřce, kde hráli jeho bratranci, bratři Polínkové spolu s dvěma staršími dívkami , sestrami Májou a Martinou Orszagovými. Výsledková listina byla následně umístěna i na naší facebookové stránce spolku Svibická šestka.

Cestou zpět jsme se zastavili nakouknout do nákupního centra Karolina. No a pak huráááá, směr Český Těšín. Tak, zas jednou si do laserové arény zajedeme.